استخر صیاد شیرازی

فهرست مطالب
استخر صیاد شیرازی

استخر صیاد شیرازی یکی از لوکس ترین استخرهای موجود در منطقه پاسداران استان تهران است که امکانات ویژه آن را به استخری هیجان انگیز تبدیل ساخته است . این استخر از جوانبی با سایر استخرها تفاوت دارد مراجعین در این استخر امکان پیاده روی دارند و فضایی دلنشین برای مراجعین فراهم شده است که با استفاده از آن می توانند در این زندگی امروزه که سر تا سر تنش است ساعاتی را با آرامش سپری کنند.

به افرادی که در منطقه پاسداران ساکن هستند یا در طول روز از این منطقه استان تهران گذر می کنند پیشنهاد می کنیم ساعاتی را در این استخر برای کسب آرامش در روز سپری نمایندد.

در قسمت ذیل جدولی را برای دوستداران ورزش شنا فراهم کردیم که اطلاعات لازم در این استخر را ارائه می دهد و باتوجه به آن می توانید انتخابی با اطمینان داشته باشید روزی سرشار از شادی و آرامش را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

یکی از نکاتی که معمولا تمامی شناگران حرفه ای و حتی تمامی افرادی که صرفا جهت داشتن روزی سرشار از شادی به استخر مراجعه می نمایند در نظر دارند تمیزی آب استخر و محسط آن است زیرا محیط های مرطوب مستعد پرورش میکروب هستند و این نگرانی بی دلیل نیست اما استخر صیاد شیرازی با داشتن پرسنلی مجرب این نگرانی ها را برطرف ساخته است و همواره از جدید ترین و به روزترین تکنولوژی های تصفیه آب استخر استفاده می نماید در حال حاضر تصفیه آب این استخر از طریق دستگاه های کلر زن نمکی انجام میشود که باعث وجود آبی شفاف شده است.

 

اشتراک گذاری: