رزرو مربی شنا

رزرو مربی شنا در سوییم سنتر

رزرو مربی شنا متخصص در سراسر کشور را تنها در سوییم سنتر بجویید. سوییم سنتر به عنوان برترین مرکز شنای ایران همواره به دنبال ارائه راهکارهایی بوده است تا بتواند مردم را بیش از پیش به سمت ورزش شنا سوق دهد. از آنجا که در مورد انتخاب مربی شنا حساسیت هایی وجود دارد که همین سخت گیری ها باعث شده است تا افراد نسبت به آموزش شنا اقدام نکنند، سوییم سنتر تصمیم گرفت تا شرایطی را فراهم سازد که افراد در سراسر ایران بتوانند با علم و تحقیقات بیشتری مربی شنا مورد نظر خود را برگزینند و از این طریق بتوانند به یادگیری ورزش شنا که یکی از پرطرفدارترین ورزش های جهان است بپردازند.

ورزش شنا یکی از مفرح ترین ورزش هایی است که تا به امروز شناخته شده است. علاوه بر مفرح بودن این ورزش خواص درمانی فوق العاده ای دارد.

شنا از جمله ورزش هایی است که هر فردی در هر سنی به انجام آن رغبت نشان میدهد و در تلاش است تا آن را به صورت تخصصی فراگیرد.

البته یادگیری این ورزش مفرح نیز به سادگی نیست و مستلزم آموزش هایی صحیح است.  اما چطور می توان مربی حاذق و خبره شنا را پیدا کرد تا بتوان به صورت تخصصی این ورزش را آموخت؟

اغلب مردم نسبت به یادگیری این ورزش رغبت نشان می دهند اما از آنجا که آموزش این ورزش کاملا تخصصی است به همین جهت نمیتوانند شخص مورد نظر را بیابند.

سوییم سنتر تدبیری اندیشیده است تا تمام افراد در سراسر کشور بتوانند رزرو مربی شنا مورد نظر را انجام دهند و به راحتی وارد کلاس های آموزش شنا گردند.

با سوییم سنتر می توانید به راحتی رزرو مربی شنا دلخواه را انجام دهید و در هر منطقه از ایران که هستید مربی مورد نظر خود را برگزینید.

شنا ورزش بین المللی است که همه در آرزوی یادگیری آن هستند. اجازه دهید اندکی پیرامون ورزش شنا و مزیت هایی که برای انسان دارد توضیح دهیم.

مزایای شنا برای انسان :

مزایای ورزش شنا تا حدی است که با دانستن آن قطعا تصمیم به رزرو مربی شنا می گیرید تا به صورت تخصصی به یادگیری آن بپردازید. در ادامه با ما همراه باشید تا به تعدادی از مزایای این ورزش ویژه اشاره نماییم.

  • در ورزش شنا بر خلاف سایر ورزش ها کل اندام های بدن به فعالیت می پردازد. معمولا ورزش های دیگر به این صورت است که تنها بر اندام های به خصوصی از بدن تمرکز دارد و به تقویت اندام های به خصوصی می پردازد اما برخلاف تمام این ورزش ها شنا به صورتی است که تمامی اندام های بدن فرد درگیر خواهد بود. وقتی شما در استخر مشغول ورزش شنا هستید اندام های داخلی بدنتان نیز تحت شعاع قرار می گیرد. با افزایش ضربان قلب قدرت قلب افزایش میابد، برای اجرای تمام تکنیک ها باید تمام اعضای بدن اعم از دستان و پاها در حرکت باشد. یک نکته مثبت که در ورزش شنا وجود دارد میزان انرژی یا به اصطلاح کالری است که صرف می کنید، شنا یکی از ورزش هایی است که به سوخت و ساز بیشتر کمک می کند و از این طریق تاثیر بسیاری در تناسب اندام خواهد گذاشت. امروزه با وجود اتوماتیک شدن کارها و روی کار آمدن غذاهای پر کالری باعث شده است تا اضافه وزن گریبان گیر تمام افراد در هر سنی شود. آموزش شنا به صورت تخصصی بهترین راه برای حفظ تناسب اندام برای افراد در هر سنی می باشد، با یک کلیک می توانید نسبت به رزرو مربی شنا مورد نظر اقدام نمایید.
  • یکی از ویژگی هایی که باعث شده است همه روزه افراد بسیاری نسبت به ورزش شنا رغبت نشان دهند خواص درمانی است. خواص درمانی ورزش شنا بخاطر وجود آب آنقدر وسیع است که به بیمارانی که دچار درد مفاصل هستند، بیماران مبتلا به بیماری MS هستند و… این ورزش پیشنهاد می شود. بیمارانی که روز و شب خود را با درد سپری می کنند سوییم سنتر برایتان پیشنهاداتی ویژه دارد که با استفاده از آن می توانید نسبت به کاهش دردهای خود اقدام نمایید کافی است از قسمت رزرو مربی شنا مربی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در سریع ترین زمان به دردهای خود خاتمه دهید.
  • یکی از مهم ترین تاثیراتی که شنا بر بانوان می گذارد در دوران بارداری است. در طول دوران بارداری بی تحرکی عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. معمولا در طول دوران بارداری پزشکان ورزش های ویژه ای به بانوان معرفی می کنند که از حالت بی تحرکی خارج شوند. یکی از ورزش های پیشنهادی تمامی پزشکان ورزش شنا است. البته ورزش شنا برای باردارن شرایط ویژه ای را می طلبد و قطعا باید در انتخاب مربی و محیط استخر توجه ویژه ای داشت، بانوان عزیز می توانند با استفاده از سوییم سنتر نسبت به تمامی مربیان شهر مورد نظر خود تحقیقاتی همه جانبه به عمل آورند و با دید وسیع به رزرو مربی شنا اقدام نمایند. سوییم سنتر تنها حامی شما عزیزان در امرو مربوط به استخر می باشد و شما را نسبت به یادگیری شنا سوق می دهد تا جامعه ای سرشار از سلامت و شادابی داشته باشیم.
  • یکی از تاثیراتی که شنا بر بیماران می گذارد تقویت ظرفیت ریه است. در تمام مدتی که افراد تحت آموزش شنا قرار دارند به آنها آموزش داده می شود تا به بهترین شکل ممکن به نفس گیری بپردازند و این نفس گیری صحیح باعث تقویت ریه می گردد به نحوی که حتی مشاهده شده است بیماران مبتلا به بیماری آسم هستند با ورزش شنا توانستند به بهترین شکل و بدون استفاده از داروهای شیمیایی نسبت به کاهش عواقب ناشی از بیماری فائق آیند. معمولا پزشکان متخصص نیز به بیمارانی که دچار مشکلات تنفسی هستند ورزش شنا را نیز توصیه می کنند تا بدین وسیله این بیماران بتوانند حجم ریه خود را با استفاده از تکنیک های مختلف افزایش دهند. بیماران تنفسی سوییم سنتر به شما این مژده را می دهد می توانید با جست و جویی وسیع و همه جانبه به رزرو مربی شنا مورد نظر خود در استخرهایی با امکانات ویژه بپردازید و از این طریق یک گام به سمت سلامتی خود بردارید.
رزرو مربی شنا در سوییم سنتر

رزرو مربی شنا خانوم

مربی شنا خانوم با تجربه و مهارت کافی در زمینه آموزش شنا را تنها در سوییم سنتر بجویید. سوییم سنتر تنها مرکز شنای ایران که جمعی از برترین مربیان شنا در سراسر ایران را گرد هم آورده است تا افرادی که مشتاق یادگیری شنا هستند بتوانند باتوجه به موقعیت مکانی و شرایط ویژه خود مربی شنای دلخواه را انتخاب نمایند و به یادگیری این ورزش مفرح بپردازند.

در مورد ورزش شنا مربی مهم ترین نقش را دارد اگر مربی شنا به تکنیک های شنا و اصول آموزشی مسلط باشد میتواند به راحتی و بدون وجود هیچ مشکلی شنا آموزانی حرفه ای پرورش دهد.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته ورزش شنا از جمله ورزش هایی است که به جهت مفرح بودن طرفداران بسیاری دارد و در تمام کشورهای دنیا از شنا به عنوان برترین ورزش یاد می شود. شاید وجود آب به عنوان برترین عنصر جهان در پرطفدار شدن این ورزش به خصوص بی تاثیر نباشد .

تاثیری که شنا در تناسب اندام افراد دارد امری انکار ناپذیر است به واسطه همین خصوصیت همه روزه افراد بسیاری به استخرهای مختلف مراجعه می نمایند تا به تناسب اندام در محیطی شاداب و مفرح دست یابند، علاوه بر تاثیری که شنا در تناسب اندام دارد میتوان بر تسکین دردهای مفاصل به عنوان یکی از مزیت های این ورزش اشاره کرد؛ اما حضور در استخر نیز همانند سایر ورزش ها الزامات به خصوصی دارد که باید به آن توجه گردد.

تمام الزامات ورزش نا و حضور در استخر باید توسط مربی آموزش داده شود. تمامی مربی شنا خانوم در سوییم سنتر از برترین شناگران سراسر کشور هستند که تماما مقام آوران این ورزش هستند و با توجه به مهارتی که در این ورزش دارند و اصول آموزشی ویژه خود توانایی پرورش بانوان شناگر در تمامی سنین را دارند.

مربی شنا خانوم علاوه بر آموزش شنا به افراد بزرگسال آماده آموزش کودکان و خردسالان نیز میباشد البته آموزش شنا توسط مربی شنا خانوم به همین موارد ختم نمیشود یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین کلاس های آموزشی شنا مادر و کودک است که این کلاس مختص کودکانی است که کمتر از سن پیشنهاد شده توسط مربی را دارند و هنوز قدرت شرکت در کلاس های مستقل را ندارند در این موارد پیشنهاد مربیان ما آموزش شنا مادر و کودک است که درواقع در این کلاس منحصرا به آموزش شنا کودک پرداخته می شود اما به جهت وابستگی کودک به مادر در اجرای تکنیک های مختلف مربی از کمک مادر بهرمند میشود.

در کلاس های آموزش شنا معمولا به چند مورد اشاره می گردد که در موارد ذیل به آنها اشاره می کنیم.

رزرو مربی شنا

نکات ایمنی حضور در استخر

معمولا حضور پیدا کردن در هر محیطی لازمه هایی دارد که باید افراد به این موارد مطلع باشند. استخر نیز همانند تمامی مکان ها اصول و قواعدی را می طلبد که مراجعین حتما باید آن را رعایت نمایند.

در اولین مرحله آموزش مربی از اصول ایمنی حضور در استخر برای مراجعین صحبت می کند که رعایت این اصول باعث ایجاد ساعاتی خوش و سرشار از آرامش به دور از خطرات خواهد شد، از جمله این اصول می توان به مواردی همچون ممنوعیت دویدن در دور استخر، نرمش های قبل از ورود در آب، نکات بهداشتی قبل از ورود در آب، ارائه راه حل مقابله با مشکلات احتمالی و… اشاره نمود.

در این جلسه علاوه بر بیان نکات ایمنی به توضیحاتی در مورد وسایلی که مراجعین در طول جلسات آموزشی باید به همراه داشته باشند از قبیل لباس استخر مناسب، به همراه داشتن عینک استخری، گوش گیر، گیره بینی، پوشک استخری برای کلاس های مادر و کودک و… نیز صحبت می شود.

ارائه تکنیک های مبتدی

این مرحله از آموزش یکی از کلیدی ترین مراحل است شاید در ابتدا آموزش هایی جزئی به نظر آید اما اگر تمامی این نکات را به درستی نیاموزید در مراحل بعد که با مشکل مواجه خواهید شد.

در این مرحله به اصولی همچون نفس گیری که بسیاری از شناگران نمیتوانند تنظیم نفس در آب را به درستی انجام دهند اشاره می شود و تکنیک هایی ارائه می گردد که شنا آموزان نحوه صحیح  نفس گیری را یاد می گیرند و در تمام مراحل بعدی آموزش از آن استفاده می کنند.

از دیگر تکنیک های ابتدایی می توان به هماهنگی اعضای بدن اشاره نمود که مربی شنا خانم با حضور در آب به صورت کاملا واضح آن را به شنا آموزان توضیح می دهد. تکنیک های ابتدایی آموزش شنا بسیار گسترده است و از توضیح آن در این قسمت خودداری می کنیم.

شنای مبتدی

پس از گذراندن جلسات فوق تکنیک های آسان به شنا آموز آموزش داده می شود که به واسطه این تکنیک ها می توانند به صورت هدفمندتری به ورزش شنا بپردازند. در این جلسات حتما به تاثیر ورزش شنا در تناسب اندام و سلامت جسمانی خود پی خواهید برد .

در تمام جلسات آموزش مبتدی مربی شنا خانوم در کنار شنا آموزان حضور دارد و آنها را در اجرای حرکات صحیح کمک می کند، در مورد این حرکات باید بدانید که اگر تکنیک به خصوصی را به درستی اجرا نکنید ممکن است در طولانی مدت به بدن خود آسیب برسانید به همین جهت مربیان ما تمام مدت حرکات و اجرای تکنیک ها را از سمت شنا آموزان کنترل می نمایند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورند.

شنای تکنیکال

این مرحله از آموزش تنها برای شناگرانی که مرحله مبتدی را پیش رو گذاشته اند امکان پذیر است در این جلسات به آموزش های تخصصی تر و تکنیک های به خصصی پرداخته می شود که اگر شنا آموز به تکنیک های مبتدی مسلط نباشد به هیچ عنوان نمیتواند به راحتی این دوره را سپری کند.

در شنا تکنیکال نیز مربی تماما در کنار شنا آموزان در استخر حضور دارد تا آنها را در یادگیری صحیح تر حرکات شنا یاری نماید و از بروز هرگونه مشکل برای شنا گران جلوگیری به عمل آورد.

شما عزیزان می توانید به راحتی از طریق سوییم سنتر مربی شنا خانوم خود را انتخاب نمایید و ازآموزش شنا به صورت تخصصی لذت ببرید و از این طریق گامی در جهت تقویت سطح سلامتی خود بردارید.

سوییم سنتر حامی شما عزیزان در تمامی حوزه های مربوط به شنا می باشد.

مربی خانوم

رزرو مربی شنا آقا

اگر میخوای صفر تا صد شنا یاد بگیری همین الان مربی دلخواهتو رزور کن

مربی شنا آقا و خانم که در سوییم سنتر عوض هستند و از سمت ما معرفی می گردند از جمله مجرب ترین مربیان هر استان می باشند درواقع سوییم سنتر قصد دارد با در اختیار قرار دادن برترین مربیان شناگرانی حرفه ای تربیت نماید که تبحر به خصووصی در مورد این ورزش مفرح دارند.

شنا یکی از مفرح ترین ورزش های شناخته شده است که طرفداران بسیاری دارد، شاید یکی از عوامل تاثیر گذار در جذابیت این ورزش وجود آب است مطابق تحقیقات صورت گرفته آب برترین عنصر شناخته شده می باشد تاثیری که آب در روحیه انسان ها و در حفظ و ارتقاء سلامت جسمی آنها دارد امری غیر قابل انکار است .

بنابر فوایدی که آب بر سلامت انسان ها دارد که از لحاظ علمی نیز ثابت شده است افراد بسیاری در تلاش هستند که بتوانند قسمتی از وقت خود را در آب بگذرانند به همین جهت بوده است که امروزه با استخرهای متنوع با امکانات به خصوص آشنا میشویم که هر یک به نحوی سعی دارند که شرایطی را برای آرامش و تفریح مردم محیا سازند.

امروزه تنوع و تعداد استخرها آنقدر زیاد شده است که فرد به راحتی می تواند چندین استخر را در محل زندگی خود در نظر بگیرد و از بین آنها یکی را انتخاب نماید و از این طریق میتواند ساعاتی از روز را به ورزش و تفریح در آب اختصاص دهد اما حضور در آب الزامات به خصوصی دارد که باید حتما رعایت گردد و اگر فرد بدون اطلاع از این موارد وارد آب شود با مشکل مواجه خواهد شد.

قاعتا تمام انسان ها نمیتوانند به درستی به الزامات و قوانین حضور در آب مشرف باشند پس برای این مورد به راهنما و مربی نیازمند هستند. سوییم سنتر به عنوان یکی از برترین مراکز شنا در استان تهران این امکان را برای مردم در شهرها و استان های مختلف کشور فراهم ساخته اند تا بتوانند به راحتی به یادگیری ورزش دلخواه خود بپردازند.

مربیان سوییم سنتر شامل مربی شنا آقا و مربی شنا خانوم می باشد که شما عزیزان به راحتی می توانید از طریق سایت سوییم سنتر مربی خود را برگزینید و به صورت کاملا تخصصی به یادگیری ورزش دلخواه خود بپردازید.

مربی شنا آقا و خانوم این مجموعه بی نظیر با مهارت و قدرت بیانی که دارند همه ساله افراد بسیاری را در مسیر یادگیری ورزش شنا یاری می نمایند حتی مربی شنا آقا و خانوم سوییم سنتر همه ساله موفق می شوند افراد متخصصی تربیت نموده و آنها را راهی مسابقات مختلف شنا در سطوح مختلف راهی نمایند.

در مسیر آموزش شنا مربی شنا آقا و خانوم این مجموعه از بهترین ها می باشند و حامی همیشگی شما عزیزان در مسیر آموزش خواهند بود.این مربیان نه تنها به آموزش افراد بزرگسال بلکه به صورت کاملا تخصصی به آموزش شنا کودک نیز می پردازند.

البته آموزش شنا کودک مهارت به خصوصی میطلبد و مراقبت های ویژه ای را شامل می شود که تک تک مربی شنا آقا و خانوم مجموعه سوییم سنتر این قابلیت و توانایی ها را دارند. تمام مدت زمانی که مربی به آموزش شنا کودک می پردازد دائما کودک را تحت کنترل خود دارد و باتوجه به امکانات و ابزارهای لازمه که ایمنی کودک را به همراه دارد این جلسات آموزشی با بهترین کیفیت انجام می شود.

مربی شنا آقا و خانوم سوییم سنتر بدون استثنا جلسات آموزشی خود را در استخرهای کم عمق آغاز می نمایند و تا زمانی که فرد از نظر مربی مربوطه قابلیت شنا در استخرهای عمیق را نداشته باشد به هیچ عنوان نمیتواند وارد قسمت عمیق استخر شود و حتی اگر شخص به این قابلیت و مهارت دست یافت مربی در تمام مدت زمان شنا با فاصله ای نزدیک با شخص حضور دارد تا از بروز هر گونه مشکل پیشگیری شود.

علاوه بر مربیان آموزش شنا سوییم سنتر غریق نجات هایی خبره را برای جلسات آموزشی در نظر گرفته است که سال ها در این زمینه تجربه دارند، تمامی این امکانات تنها برای آموزش هایی صحیح و به دور از استرس است .

آموزش تخصصی

روش آموزش مربی شنا آقا

در مرحله اول مربیان شنا سوییم سنتر تمامی نکات ایمنی لازمه برای داشتن ورزشی ایمن را به افراد می آموزند وقتی مربی از یادگیری این آموزش ها و رعایت درست آن اطمینان حاصل نمود به سراغ آموزش تکنیک های مورد استفاده برای یک شنای حرفه ای را به متقاضیان آموزش می دهند قطعا این آموزش ها مستلزم مدت زمان بسیار و تمرین و تکراری مداوم می باشد .

در مورد ورزش شنا نیز همانند سایر علوم و آموزش ها متقاضیان باید زمان زیادی را صرف تمرین و تکرار کنند تا تمامی این حرکات آموزش داده شده برایشان همچون راه رفتن ساده شود .

پس از آموزش هایی دقیق و حساب شده مربیان شنا در صدد شناسایی و رفع نواقص موجود در تکنیک های اجرایی توسط شناگر بر می آیند شاید این مرحله یکی از مهم ترین مراحل یادگیری شنا باشد که در صورت عدم رعایت از سمت مربیان ممکن است حرکتی نادرست ملکه ذهن شخص شود و با اجرای پی در پی آن به سلامت جسمی شخص به خطر افتد.

کلاس شنا

آموزش شنا در سوییم سنتر خصوصی برگزار می شود یا گروهی؟

سوالی که شاید پنجاه درصد مراجعین از ما میپرسد همین موضوع است به همین جهت در این قسمت توضیح مختصری در این باره ارائه می دهیم مربی شنا آقا و خانوم در مجموعه سوییم سنتر آمادگی برای اجرای جلسات آموزشی خصوصی و گروهی را دارند و انتخاب آموزش شنا خصوصی یا گروهی کاملا به عهده خود شخص می باشد اگر شما فردی هستید که قصد  دارید به صورت کاملا جدی وارد حوزه شنا شوید پیشنهاد ما به شما انتخاب آموزش خصوصی شنا است زیرا در جلسات آموزش خصوصی شنا مربی تنها به شخص شما توجه دارد و این آموزش با دقت بیشتری انجام می گیرد البته این بدان معنا نیست که در آموزش های گروهی مربیان توجهی به شناگران ندارند بلکه یکی از اهداف سوییم سنتر آموزش صحیح شنا با متقاضیان است و معمولا در کلاس های گروهی نیز تعداد کمی هنرجو می پذیریم تا بدین وسیله کیفیت آموزش خود را افزایش دهیم.

همین حالا مربی دلخواهتو انتخاب کن و خودتو برای یه آموزش عالی آماده کن….