استخر طوقانی

استخر طوقانی

برچسب ها: |
استخر طوقانی

مشخصات استخر طوقانی

استخر طوقانی در زمره ی استخرهای لوکس است که در میدان رسالت استان تهران واقع میباشد اگر شما عزیزان به دنبال استخری لوکس با نوین ترین امکانات ورزشی و تفریحی هستید این استخر را به شما پیشنهاد می نماییم. امکانات و فضای گیرا و چشم نواز این استخر باعث شده است تا همه روزه افراد مختلف از جای جای استان تهران به آن مراجعه نمایند و از امکانات ویژه آن بهرمند گردند.

این استخر از جمله استخرهای تازه تاسیس است که منطبق بر استانداردهای روز جهانی می باشد در این استخر همه چیز برای داشتن روزی سرشار از آرامش و نشاط موجود می باشد . این استخر تا حدی بر استانداردهای جهانی شنا منطبق است که میتواند پذیرای مسابقات شنا در سطوح مختلف باشد .

در قسمت ذیل جدولی فراهم ساخته ایم که با استفاده از آن می توانید به تمامی امکانات این استخر واقف گردید و با اطلاعات کافی برای داشتن روزی پر نشاط اقدام به تهیه بلیط نمایید.

استخر طوقانی نه تنها به ورزش شنا بلکه به سایر ورزش ها نیز اهمیت می دهد. قطعا برای شما نیز پیش آمده است که در گروهی دوستانه برای یک روز خود برنامه ریزی می کنید که به یکی از استخرهای مجهز و لوکس در اطراف محل زندگی خود برای داشتن روزی سرشار از شادی مراجعه کنید اما قطعا تمام افراد گروه به دلایل متفاوتی از جمله ترس از آب و… با این برنامه موافق نخواهند بود، مسئول استخر طوقانی با تدبیر خود محیطی ورزشی فراهم ساخته اند که متناسب با تمام افراد در سلیقه های مختلف با خصوصیات مختلف می باشد این استخر مجهز به سالن های بدن سازی و TRX است که مراجعین با ورود به این سالن ها می توانند گامی کوچک در مورد تناسب اندام خود بردارند.

اشتراک گذاری: