استخر فرهنگسرای اشراق

استخر فرهنگسرای اشراق

برچسب ها: |
استخر فرهنگسرای اشراق

مشخصات استخر فرهنگسرای اشراق

استخر فرهنگسرای اشراق واقع در فرهنگسرای اشراق در نتطقه تهرانپارس استان تهران است که قدمت بسیار طولانی دارد . این فرهنگسرا دارای استخری لوکس میباشد که تمام امکانات لازم برای داشتن روزی سرشار از شادی و نشاط را برای مخاطبان فراهم می آورد اگر بخواهیم به یکی از ویژگی های بسیار مهم این استخر اشاره کنیم بهتر است از جای پارک مناسب آن نام ببریم معمولا اطراف مکان های تفریحی و ورزشی افراد با مشکل جای پارک مواجه می شوند که امری بسیار آزار دهنده است اما مسئولین این استخر با تدبیر خود توانستند بر این مشکل غلبه نمایند و با فراهم کردن جای پارکی مناسب تمام شرایط لازم برای سپری کردن روزی خوش را برای مراجعه کنندگان فراهم آورده است.

اگر شما شخصی هستید که به دنبال ویژگی خاصی در استخر هستید و انتخاب برایتان دشوار شده است پیشنهاد می کنیم به جدول ذیل که مشروحی از تمامی ویژگی ها و امکانات استخر است توجه نمایید تا انتخاب راحت تر و هدفمندتری داشته باشید.

یکی از جدیدترین ورزش هایی که امروزه روی کار آمده است و علاقمندان بسیاری داشته است ایروبیک در آب است ، آب خاصیتی خارق العاده دارد و ورزش در آن یکی از لذت بخش ترین فعالیت ها به شمار می رود .

افرادی که به دنبال کاهش وزن می باشند به آنها ایروبیک در آب استخر فرهنگسرای اشراق را پیشنهاد می کنیم ، این استخر با نیروهای متعهد خود توانسته است به یکی از پاکیزه ترین استخرهای منطقه تهرانپارس تبدیل گردد .

یکی دیگر از امکانات ویزه ی این استخر آموزش شنا به صورت گروهی و خصوصی است، اگر شما فردی هستید که هنوز در زمینه شنا اطلاعاتی ندارید و علاقمند هستید که به صورت تخصصی در این رشته ورزشی وارد شوید و فعالیت داشته باشید استخر فرهنگسرای اشراق بهترین فرصت برایتان می باشد.

اشتراک گذاری: