استخر فیروزان

استخر فیروزان واقع در شهر ری استان تهران در گروه بهترین و تمریزترین استخرهای این منطقه جای دارد. با حضور در این استخر بینظیر می توانید روزی سرشار از آرامش و شادی برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

معمولا تمام افراد برای داشتن روزی سرشار از آرامش به دنبال استخری پاکیزه با امکانات ویژه می باشند که این ویژگی ها تماما در استخر فیروزان وجود دارد و شاید دلایل برتری آن همین موارد باشد.

یکی از مواردی که باعث ایجاد حساسیت های بسیاری از جانب مراجعین به استخر مطرح می گردد اطلاع یافتن از نحوه نظافت استخر است. 

این استخر بینظیر از طریق فیلترهای شنی تصفیه میشود که در شفافیت و تمیزی آب تاثیرات بسیاری داشته است. 

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی می باشید که علاقه بسیاری به ورزش شنا داشته اما به جهت نداشتن آموزش های مناسب همواره از حضور در استخر امتناع کرده اید میتوانید با حضور در کلاس های آموزش شنا که در این استخر ویژه برگزار می گردد به طور کامل در ورزش شنا مهارت یابید و پس از آن از انجام این ورزش مفرح لذت ببرید.

استخر فیروزان با تعبیه استخری مختص کودکان بیش از نیمی از مشکلات والدین در هنگام حضور در استخر را برطرف ساخته است. این استخر با رعایت استانداردهای مربوطه استخری مجهز برای کودکان ایجاد نموده است تا کودکان در این استخر به راحتی با هم سن و سالان خود به بازی و ورزش بپردازند و همین عامل به انتخاب این استخر توسط افراد این منطقه دوچندان افزوده است.

 

یک دیدگاه بگذارید