استخر قصر ملک

استخر قصر ملک یکی از برترین استخرهای استان تهران است که در جاده احمد آباد موستوفی واقع شده است و با برتری ها و ویژگی هایی که دارد همه روزه توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب می نماید.

این استخر آبی شفاف و پاکیزه دارد و همین موضوع از جمله نکات مثبت آن تلقی می شود. 

شاید شما هم جزء آن گروه از افرادی باشند که با وجود علاقمندی بسیاری که به ورزش مفرح شنا دارند اما به جهت آموزش های نادرستی که دیده اند از ورود به استخر خود داری می کند این استخر ویژه برای این افراد کلاس های آموزش شنا تحت نظارت برترین مربیان شنا برگزار می کند تا علاقمندان بتوانند به ورزش مورد علاقه خود بپردازند.

اگر بخواهیم به برتری های این استخر اشاره نماییم میتوانیم از سرسره آبی که در استخر تعبیه شده است نام ببریم. 

برای داشتن روزی سرشار از شادی و نشاط در کنار عزیزانتان می توانید به این استخر ویژه با امکانات خاص مراجعه نمایید و به دور از دغدغه های زندگی ساعاتی را صرف شادی و تفریح نمایید.

یکی از معضلاتی که اغلب مکان های تفریحی بالاخص استخرها با آن مواجه هستند جای پارک مناسب است. اغلب در اطراف این مکان های تفریحی سیل عظیمی از اتوموبیل وجود دارد که جای پارک وسایل نقلیه را دشوار ساخته است. استخر قصر ملک با فراهم نمودن جای پارک مناسب تمامی شرایط را برای شما مراجعین عزیز فراهم ساخته است تا در نهایت آرامش ساعاتی از روز خود را سپری نمایید.

یکی دیگر از برتری های این استخر سرپوشیده استخر کودکان می باشد که تعبیه آن باعث شده است والدین گرامی بدون داشتن کوچک ترین دلنگرانی در کنار فرزند خود به ورزش و تفریح بپردازند.

یک دیدگاه بگذارید