استخر گلایل سفید

استخر گلایل سفید

استخر گلایل سفید واقع در میدان توحید استان تهران همه روزه افراد بسیاری را به سمت خود جذب می نماید. این استخر مجهز به استخر کودکان می باشد. اغلب انسان ها گرایش بسیاری به ورزش شنا دارند و از صرف وقت خود در استخرها لذت می برند اما والدین باوجود حس مسئولیت پذیری خود نسبت به مراقبت از کودک شان معمولا از حضور در استخرها ممانعت می کنند.

این استخر با تعبیه استخر مجزا برای کودکان این دغدغه را در والدین از بین برده است و به نوعی باعث شده است والدین در کنار فرزندان خود در آرامش به شادی و تفریح بپردازند.

استخر گلایل سفید نه تنها در حوزه ورزش شنا فعالیت دارد بلکه به صورت مجزا به سالن های بدنسازی مجهز می باشد و به صورت تخصصی به این ورزش نیز می پردازد.

امروزه با وجود ترافیکی که در خیابان های استان تهران وجود دارد ساکنین این شهر برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود مجبور هستند از نقشه های هوایی استفاده نمایند تا کم ترافیک ترین مسیر را برای رسیدن به مقصد خود بیابند.

نقشه ای که در قسمت پایین آمده است لوکیشن دقیق این استخر را نمایش می دهد. از این طریق می توانید کوتاه ترین و کم ترافیک ترین مسیر را برای رسیدن به آن بپیمایید.

یک دیدگاه بگذارید